Píchnete nám se stavebními úpravami?

Jste zástupcem firmy se stavebním materiálem, prodejce vybavení kuchyní nebo koupelen, nebo stavební firma samotná a chcete se zapojit do našeho projektu?

Pak hledáme právě vás! Byty, které se nám podaří sehnat, často vyžadují stavební úpravy zejména koupelen, WC nebo kuchyní.

Pokud máte možnost poskytnout darem stavební materiál (např. i vyřazený, zbytkový, druhé jakosti apod.), rekonstrukční práce se slevou či zdarma, nebo finančně podpořit konkrétního člověka, ozvěte se nám, prosím. Na oplátku vám můžeme nabídnout publicitu buďto na našich stránkách, na Facebookové stránce Asistence o.p.s., kterou sleduje přes 7000 lidí a další spolupráci dle vašich požadavků. Nabízíme také osobní schůzku, kde vám rádi zodpovíme všechny vaše dotazy.

Prosíme o pomoc i makléře

Pokud jste realitním makléřem, jistě víte, že bezbariérovost je při hledání nového bydlení poměrně specifický požadavek a počet cenově dostupných bezbariérových bytů v Praze není veliký. V rámci našeho projektu hledáme makléře, kteří by nám pomohli takové byty nalézt – více v sekci Chci pronajímat.

Pokud byste měli zájem se zapojit a měli možnost poskytnout nám Vaše služby se slevou či zdarma, můžeme Vám na oplátku nabídnout publicitu (viz výše). Také je to způsob, jak zahrnout sociální a filantropické hledisko do strategie společenské odpovědnosti vaší firmy (CSR).